10 tipů, aby vám lepší pokerový hráč

Poker tipy

1. nehrají každá ruka / Ještě Složit více.

Pravděpodobně číslo jedna chyba začínající hráči udělat, je, že hrají příliš mnoho rukou. Když jste právě začínáte hrát poker, chcete hrát poker, a to znamená zůstat v rukou, které nejsou příliš dobré, jen aby byl součástí akce. Ale hrát více neznamená výhru více, obvykle to znamená ztrátu více. Pokud zjistíte, že jste pobyt v na polovinu nebo více z rukou budete řešeny, je třeba provést upgrade vašich požadavků startovní kombinace.

2. Nehrají opilý.

Bezpočet nocí mají seděl jsem přes stůl od někoho, a sledoval, jak dostat omítnuté hloupé a zahodit celý svůj stack žetonů. Byl jsem ten člověk taky. Existují noci, kam jen si hrát s přáteli na nízké sázky a je to spíš o zábavu než pokeru – ale pokud jste v kasinu, pozor na alkohol. Pravdou je, že zatímco vy může být více uvolněná po dvou nápojů, může to vést k hrajete volnější a méně ostře, a to i když nejste úplně “opilý.”

3. Nepoužívejte Bluff Just For blafování rány.

Mnoho začátečník je pochopit, že blafuje je součástí pokeru, ale ne přesně jak. Je tu neplatí tak pravidlo, že jeden musí blafovat určitou částku, nebo vůbec v pokeru, ale mnoho hráčů nemají pocit, že jsem vyhrál, pokud jsem se snažil poker blufovat. Bluffs pracovat pouze v určitých situacích a proti některým lidem, a pokud víte, hráč vždy volá do showdownu, je doslova nemožné, aby blufovat tohoto hráče. Je lepší nikdy blufovat než bluf “jen proto, aby blufovat.”

4. Dělat jen proto, že jste již v roce nemělo zůstat v rukou.

Další častou chybou začátečníků udělat, je myslet si, že “No, už jsem to dát do hrnce moc, musím zůstat v teď.” Ne. Nemůžete vyhrát pot jen tím, že vyhazování peněz na to. Mohou nastat případy, kdy pot odds vyžadují hovor, ale pokud jste si jisti, že jste biti, a neexistuje žádný způsob, jak vaše ruka může zlepšit, aby se nejlepší kombinaci, měli byste složit hned. Peníze, které jste již dal do banku není vaše anymore, a vy nemůžete dostat ji zpět jen tím, že hraje ruku celou cestu až do konce.

5. Nevolejte na konci ruku “, aby někdo čestný”.

Ten navazuje na poslední tip. Vidím spoustu hráčů se podívat na finální sázku jiného hráče, podívejte se na stranu a řekl: “Vím, že jste mě dostal, ale musím vás bude čestný”, jak házejí v konečném hovoru. To může být stojí za to vidět, pokud hráč má opravdu ruku oni reprezentující; jste získávání informací, které vám pomohou později. Ale pokud máte opravdu pocit má hráč ruku a vy jste porazit, tak proč mu dát další hromadu peněz? Tyto sázky přidat až v průběhu večera.

6. Nenechte hrát, když rozčilují, rozesmutní, nebo v obecně špatná nálada.

Když hrajete poker, měli byste to dělat uniknout z bytí deprese nebo má opravdu špatný den. Začínáte na naklopení – hrát citově, není racionálně – a nebudete hrát co nejlépe. Stejně tak, pokud během pokeru, ztratíte velkou ruku, nebo si poráží a cítíte se děje naklonění, vstát a dát pauzu, dokud neucítíte uklidnit později. Kolegové hráči budou cítit vaši náladu a využít ji.

7. Do Dávejte pozor na karty na stůl.

Při prvním spuštění přehrávání, je to stačí jen vzpomenout, jak hrát a dávat pozor na své vlastní ruce. Ale jakmile máte to tam, je to neuvěřitelně důležité podívat se na to, co se děje u stolu. V Texas Holdem, zjistit, co je nejlepší možná kombinace by bylo, aby se vešly na flop. Ujistěte se, že jste si splachovací a rovné možnosti. V chovu 7-card, dávat pozor na to, co je zobrazeno a to, co lidé složit, když si uvědomíte volání soupeře.

8. Do věnovat pozornost ostatních hráčů.

Jak budete hrát, jedním z vůbec nejlepších věcí, které můžete udělat, je sledovat své soupeře, a to i když nejste v ruce. Pokud víte, že když jeden hráč vždy vyvolává v určité poloze, a druhý má poker říct, kdy se Bluffs, a 3rd záhyby na každém re-raise, můžete použít tyto informace, které vám pomohou rozhodnout, jak hrát proti nim. Jakmile budete vědět, že přehrávač 3 vždy přehybů pro re-raise na řece, to je, když můžete blufovat a ukrást pot.

9. Nehrají na příliš vysoké limity.

Existuje mnoho důvodů, proč se lidé stěhují do vyšší limit hry, než oni obvykle hrají. Dobré důvody, jako by byly vítězné důsledně na spodní páky a jsou připraveny pro pohyb nahoru a špatné důvody, jako linky je kratší pro vyšší limity nebo chcete zapůsobit na někoho jiného. Nehrajte na sázkách, které dělají si myslíte o skutečné peníze, pokud jde o day-to-day života, nebo s penězi nemůžete prohrát. Dokonce i když jste měli jeden super-dobrou noc na $ 2/4, odolat nutkání hrát $ 5/10. Dalším tip podrobněji vysvětluje proč.

10. Do vybrat ten správný hra pro váš Skill Level a financují.

Jedním z důvodů, proč byste neměli skočit do $ 5/10 hře poté, co vyhrál obrovskou spoustu peněz na $ 2/4 Je tomu tak proto, jak poroste v sázce, takže se průměrná úroveň dovedností hráčů sedí tam. Chcete-li být jedním z nejlepších u stolu, nikoliv ryby, kdo se posadí se žraloky. Pokud jste dělat stohy peněz na nižší úrovni hry, proč hýbat? Vyhráváš stohy peněz. Tyto výkyvy nahoru a dolů na vyšší limity jsou mnohem větší a jedna velká noční výhra nebude trvat dlouho v high-stakes hry.

Comments are closed.